fbpx
Aktualności

Powrót do formy? Zacznij od dziś!

By 9 sierpnia 2020No Comments

 


Miałeś przerwę od swojej rutyny.
Nie pilnowałeś swojego planu żywieniowego , podjadałeś nie zdrowe przekąski, przez okres roztrenowania piłeś alkohol . 🤪

Nic się nie stało siłownia dla życia dla nas, nie życie dla siłowni.
Musimy sobie radzić z trudnościami to właśnie szczeble sukcesu. Przedstawię wam 5 wskazówek z których możecie skorzystać aby wrócić do swoje wcześniejszej sprawności i sylwetki!

Przede wszystkim znajdź miejsce, własna oazę i na spokojnie zastanów się czy już jesteś gotów. Czy zebrałaś/eś wystarczająco sił i motywacji by znów podjąć wyzwanie. To koniec nie zdrowego jedzenia, zarwanych nocy i innych pokus. Kilka ostatnich tygodni było wyjątkiem, a nie reguła. Nie poddasz się, po prostu wróć do gry do walki o wymarzona sylwetkę, sprawność.

Kolejnym priorytetem jest oczywiście oczyszczenie organizmu z toksyn poprzez zwiększenie ilości picia wody przez cały dzień. Zacznij od szklanki wody rano przed śniadaniem, pamiętając by mieć ciągle wodę przy sobie.

Trzecim priorytetem jest oczywiście ułożenie nowego planu żywieniowego dołożenie odpowiedniej suplementacji witaminy i minerały pozwolą aby przywrócić równowagę i zablokować łaknienie.

Witamina A – działa anabolicznie i reguluję gospodarkę kwasowa – zasadowa

Witamina B – wspomoże prace jelit

Witamina C – wzmocni naczynia krwionośne, zmniejszy osmozę w organizmie i wyreguluje ciśnienie krwi

Witamina D – Zapobiegnie występowaniu chorób takich jak krzywica i zadba o układ immunologiczny

Witamina K – poprawi krzepnienie krwi

Dodatkowa minerały i aminokwasy takie jak

Magnez , Potas , Selen , Cynk , Wapń, Omega3 , Aminokwasy Egzogenne

Czwartym i najważniejszym priorytet to oczywiście SEN zadbaj o niego przez kilka pierwszych dni na prawdę solidnie, zregeneruj swoje ciało, kiedy głowa jest zmęczone łatwiej jej podjąć złą decyzję w kwestiach żywieniowych, jeśli nie zadbasz o odpowiedni odpoczynek masz mniej szans na powrót do ciężkich treningów.

Ostatnim punktem który mi pomaga wrócić na sale są zakupy w nowych ubraniach i butach będziesz miał większa motywację do pójścia na siłownie.

Pierwszy trening jest najważniejszy, zadbaj o dobra mobilizacje przygotuj ciało do coraz to cięższych treningów by jak najszybciej zacząć progresować i nie martwic się o jakaś nie przewidziana kontuzję.

Nie wiesz jak się do tego zabrać? Pierwszy trening możemy wykonać razem chętnie Ci pomogę, a jeśli stwierdzisz ze chcesz bym Cię systematycznie prowadził ułożymy plan specjalnie pod Ciebie byś jak najszybciej osiągnął swój cel. Chcesz trenować dla zdrowia, siły, sylwetki a może jest jakaś dyscyplina wiodącą do której chcesz wrócić dostosujemy go specjalnie po Twój cel będę czuwał nad tobą bis z każdym dniem był jeszcze lepsza wersja siebie. Ja już wróciłem teraz Twoja kolej!!!!

trzymam kciuki –

Twój trener personalny Mateusz Michalak