Projekt jest wspierany w ramach REACT-EU
„Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19”

Kadra

Trenerzy

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, która zdobyła uprawnienia specjalistyczne – ćwiczenia siłowe. Ukończyła również studia podyplomowe o kierunku „Żywienie człowieka i dietetyka”.Trenerka personalna, instruktorka fitness, specjalizująca się w aktywności fizycznej kobiet w ciąży, Fit Ball, ćwiczeniach z wykorzystaniem taśm TRX, Tubingach oraz Indoor Cycling. Uwielbia sporty walki, trenuje kickboxing oraz MMA. Pasjonuję się także tańcem w szczególności High Heels i Twerk. Prowadzi również własną działalność gospodarczą o nazwie DayDream.Swoją pasję do trenowania na siłowni rozpoczęła w 2010 roku. Na każdym treningu personalnym oraz na zajęciach fitness jest zawsze uśmiechnięta i zaraża swoją pozytywną energią innych ludzi. .
„Be the change you want to see in the world”

DJC_5106

Natalia Wojciechowska

INSTRUKTOR FITNESS I TRENER PERSONALNY

Koordynator FCF od spraw fitness. Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, Trener Personalny Kobiet, Instruktor Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej, Instruktor Indoor Cycling, Instruktor Speedball® Fitness Poland. Z fitness`em związana od 2007 roku. Prowadzi zróżnicowane formy zajęć grupowych, typu Total Body Conditioning, Body Shape, ABS, ABT, Step, Stretching, Active Walk, Indoor Cycling. Indywidualnie podchodzi do ludzi i sytuacji. Dokłada wszelkich starań by zajęcia były nieprzeciętnie prowadzone, dba o technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz zapewnia dawkę dobrego humoru. W ludzi ceni konsekwencje i zaangażowanie.
„Bardziej niż przeszłość interesuje mnie przyszłość – bo to w niej zamierzam żyć.”

DJC_4283

Marta Mania

INSTRUKTOR FITNESS I TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR GIMNASTYKI KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNEJ.

Kasia jest trenerem personalnym oraz instruktorem fitness, którego pasją jest rozwijanie swoich umiejętności, aby zapewnić najwyższą jakość i zadowolenie swoich podopiecznych. Ze wszechstronnym doświadczeniem i zaawansowaną wiedzą, zdobyła liczne certyfikaty i ukończyła wiele szkoleń, takich jak Aerobik, Step nad Shape, Indoor Cycling, Pump and Tone , Aerial joga, Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Active Walk, jumping, Bokwa, Organic Flow, Body Combat, oraz trening kobiet w ciąży i po porodzie, Trening Ems. Jej zaangażowanie w ciągłe doskonalenie pozwala dostosować zajęcia do różnych poziomów zaawansowania, by każdy uczestnik mógł osiągnąć swoje cele. Warto podkreślić, że Kasia nie tylko przekazuje swoją wiedzę, ale także tworzy przyjazną atmosferę, w której wszyscy czują się zaakceptowani i zmotywowani do działania. Zawsze otwarta na potrzeby swoich podopiecznych, dba o indywidualne podejście, służy radą i wsparciem, by każdy mógł poczuć się pewnie podczas treningów. Nie tylko dba o wysiłek fizyczny, ale również o dobre samopoczucie psychiczne swoich podopiecznych. Świetnie rozumie, że do osiągnięcia sukcesu w fitnessie niezbędna jest harmonia ciała i umysłu.„Motywacja jest tym, co pozwala zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać”

DJC_4438

Kasia Spaleniak

INSTRUKTOR FITNESS I TRENER PERSONALNY

Urocza i utalentowana pasjonatka i zapalona fitnesska i sportsmenka. Kwalifikowana Fizjoterapeutka, która kontynuuje swoją edukację dla Waszego zdrowia i bezpieczeństwa. Jej ogromna pasja to karate i jazda konno - miłość do pasji, zaangażowanie i zadaniowość przekłada na współprace na sali. Daje sie z siebie 100% pozytywnej energii i motywacji. Spotkacie się na zajęciach wzmacniających, spalających tk. tłuszczową oraz Active Walk

315880744_558027306328445_6101889362215981533_n

Gabriela Plucińska

INSTRUKTOR FITNSS

Absolwentka AWF Wrocław z tytułem trenera II klasy kulturystyki. Studia podyplomowe zakończone tytułem nauczyciela gimnastyki korekcyjnej oraz instruktora odnowy biologicznej. Trener i miłośnik zajęć grupowych typu Indoor Cycling i Pump.
Szeroko rozumiana aktywność fizyczna, fitness to nie praca ale sposób na życie. Marta wychodzi z założenia, że jeśli robisz to co kochasz to nigdy nie musisz pracować.
Trening z Martą to maraton z własnymi słabościami. Podczas treningu daje z siebie 100% i tego samego wymaga od swoich podopiecznych.
Podstawa dobrego treningu to motywacja, prawidłowa technika i świadomość własnego ciała.
Na zajęciach uwalnia życiową energię i tym chce zarażać osoby na sali. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do osiągnięcia. Każdy trening to poprzeczka założona o szczebel wyżej – w myśl życiowej zasady.
„Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej”

DJC_5590

Marta W

TRENER FITNESS

Trener z gimnastyki artystycznej, instruktor pilates. Dyplomowana Instruktor Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Pasjonatka i medalistka wielu zawodów w gimnastyce artystycznej na scenie europejskiej. W sporcie wyczynowym żyje od 3 roku życia, co przekłada się ma sportową dyscyplinę charakter a jednoczenie naturę anioła, który podczas zajęć wprowadza niepowtarzalną atmosferę.
Aleksandra nieustannie doskonali swoją wiedzę oraz umiejętność na kursach pilates, stretchingu i zdrowy kręgosłup. Prywatnie Ola uwielbia podróżować i aktywnie spędzać czas z najbliższymi. Sama relaksuje się i spełnia jako nauczyciel akrobatyki dla najmłodszych.

DJC_4339

Aleksandra Lemishova

TRENER PILATES

Jestem dietetykiem, oraz certyfikowanym trenerem personalnym a przede wszystkim, pasjonatką zdrowego stylu życia i racjonalnego podejścia do diet czy treningu. Na początku mojej drogi podejmowałam wiele prób i popełniałam mnóstwo błędów, jednak wnioski, nauka i doświadczenie zaprowadziły mnie do osobistego sukcesu. Owocem mojej ciężkiej pracy jest zgubione już 30kg oraz zachowany balans w głowie. I na tym nie koniec! Teraz kolej na Ciebie- z moją pomocą i Twoją pracą dojdziesz do upragnionego celu! Zróbmy to skutecznie, tak jak na to zasługujesz. Tym razem się uda!
chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, polepszyć i wymodelować swoją sylwetkę? jesteś w dobrym miejscu! Zróbmy to skutecznie, tak jak na to zasługujesz.

DJC_4421

Kinga Marciczkiewicz

TRENER PERSONALNY

Dusza pedagoga z zapałem sportowca, która ukończyła Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury (PPSKAK) na specjalizacji tanecznej. Posiada kursy instruktora tańca hip hop, Zumba Basic 1 oraz Zumba Kids&Zumba Kids Jr. Jednak największą satysfakcję dało jej szkolenie STRONG by Zumba -twierdzi, że tutaj każdy trening jest wyzwaniem.
Jest także po szkoleniu z Metod Pilatesu z wykorzystaniem małych sprzętów pilatesowych. Po tylu szkoleniach pojawiła się również zajawka na skoczny trening, a w związku z tym szkolenie Fit and Jump oraz Fit and Jump Lift + Roller.
Uczestniczyła w warsztatach typu ZIN JAM SESSION, tańca współczesnego oraz tańców nowoczesnych. Na tym jednak nie poprzestaje…
prywatnie 😉 ZAWSZE KOLOROWE LEGGINSY!

fot-16

Eliza Korczak

TRENER FITNESS

Ania z fitnessem związana jest od lat, pasjonatka aktywności fizycznej i miłośniczka biegów długodystansowych. Spotkacie Anie na zajęciach typu Indoor Cycling, TRX,Jumping, Piloxing, Pilates, Aktive Walk, TBC. Na zajęciach zapewnia dużą dawkę uśmiechu i pozytywnego zmęczenia, a równocześnie jest zwolenniczką przemyślanej aktywności fizycznej – podczas treningów zwraca dużą uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo w ćwiczących. Ania uwielbia podróżować i nieustannie poszerzać swoje horyzonty. Przyjdź na zajęcia i rozpocznij swoją podróż z fitnessem.

Ania G

Ania Gawlik

TRENER FITNESS

Julia jest certyfikowanym trenerem personalnym. Już od najmłodszych lat była związana ze sportem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i warsztatach a wiedze przekłada na praktykę w treningach z podopiecznymi. Julia jest osobą pogodną dlatego ceni sobie dobre i przyjacielskie relacje z ludźmi z którymi współpracuje. Jednocześnie chce, by każdy podopieczny kończył trening uśmiechem jak do najlepszego przyjaciela oraz satysfakcją zbliżania się do celu do którego będziemy dążyć razem. Julke cechuje sumienność i 100% zaangażowanie. Zaraża optymizmem i motywacją do pracy nad swoimi słabościami. Julia pokaże Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych bo ograniczenia są wyłącznie w naszych głowach„Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”

Julka (2)

Julia Ułasik

TRENER PERSONALNY

Od najmłodszych lat związany ze sportem, z czego zawsze czerpie radość, inspirację oraz motywację, a to przekłada na swoich podopiecznych. W wieku 16 lat zaczął trenować podnoszenie ciężarów. Sukcesywnie poprawiał swoje osiągnięcia na szczeblach ogólnopolskich, co zaowocowało powołaniem do kadry narodowej.
Obecnie zajmuje się treningami personalnymi, dba o formę, wygląd oraz dobre samopoczucie wszystkich, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu.
Kieruje się dewizą – nie ma rzeczy niemożliwych! Na niektóre potrzeba tylko trochę więcej czasu.
„Pamiętaj! Jeśli nie będziesz miał czasu na ćwiczenia, będziesz musiał znaleźć czas na choroby”

DJC_4347

Łukasz Szczepaniak

TRENER PERSONALNY

Instruktor fitness, Dyplomowany trener Kulturystki, Core stability oraz dietetyki. Technik Fizjoterapi i Masażysta Ze sportem związany od dziecka, swoją sportową przygodę zaczął od piłki nożnej. Dalej stale podnosił swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach. W pracy z klientami stawia na indywidualne podejście i miłą atmosferę. Podczas treningów, oprócz czynników technicznych bierze pod uwagę przede wszystkim czynnik ludzki - słucha, obserwuje i angażuje się w 100%. indywidualne podejście jest kluczem do sukcesu, dlatego z Twoim zaangażowaniem i Huberta profesjonalizmem, zrealizujesz założone cele poprzez indywidualnie dobrany trening.
Motto zawodowe " Pozwól aby Twój cel, stał się także moim celem"

DJC_4297

Hubert Jasiórski

TRENER PERSONALNY

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek Wychowanie Fizyczne, specjalizacja trenerska. „Ćwieku”- Nauczyciel WF i trener II klasy. Przez 9 lat trenował Lekkoatletkę (biegi sprinterskie). Członek Kadry Narodowej, zdobył brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w biegu na 100 m, brązowy medal w sztafecie 4 x 400 oraz brązowy medal na Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 200 m.
Swoje doświadczenie i zaangażowanie do systematyczności i ciężkiej pracy przekłada na treningi i zaraża tym swoich podopiecznych. Jego treningi są wszechstronne i zawsze indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. Oddając się w ręce Patryka, czeka Cię nie tylko ciężka i systematyczna praca, ale mnóstwo śmiechu, zabawy i pozytywnej energii.
„Nemo timendo ad summum pervenit locum – nikt nie doszedł do celu poprzez strach.”

Patryk-Cwiek-500x500

Patryk Cwiek

TRENER PERSONALNY

Nazywam się Dawid Adamczak. Zawodowo uprawiam sporty siłowe, startuje w zawodach oraz trenuje innych. Największym moim osiągnięciem jest Mistrzostwo Świata w Kalistenice i Street Workout 2022 kat. Siła (WSWCF). Mam również na swoim koncie wiele krajowych tytułów jak Mistrz i Rekordzista Polski w: podciąganiu na drążku z dodatkowym ciężarem, Kalistenice, Street Workout, Street Lifting. Jestem propagatorem aktywności fizycznej, grupy (Street Workout Ostrów Wielkopolski) oraz przynależę do (Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workoutu). Ukończyłem studia Wychowania Fizycznego ze specjalnością Zdrowie Publiczne na Akademii Kaliskiej. Oprócz profesjonalnego uprawiania Kalisteniki jestem również instruktorem kulturystyki i lekkoatletyki. Na moich treningach ważna jest dobra atmosfera oraz samopoczucie podopiecznych – z myślą, że aktywność fizyczna powinna być odskocznią od codzienności.Motto "Sukces osiąga się działaniem. Tak jak w sporcie, talentem nie zdobywa się medali." Tad Witkowicz

DJC_4386

Dawid Adamczak

TRENER PERSONALNY

Absolwent AWF w Poznaniu, z tytułem mgr Animator i Instruktor Sportu. 6 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Od 4 lat jest trenerem personalnym. 15 lat uprawiał zawodowo – wyczynowo sport. Reprezentant mi.n. Bm Slam Stal Ostrów. Posiada liczne sukcesy na arenie krajowej, a w rozgrywkach młodzieżowych także na arenie europejskiej.
Pasje do sportu obecnie przekłada na prowadzenie treningów personalnych. Instruktor Indoor Cycling oraz organizator a zaraz uczestnik charytatywnych wypraw rowerowych po Europie.
Uważa, że sport w każdej formie to sposób na życie! A wytrwałość, motywacja, wiedza i umiejętności które posiada pozwolą odnieść sukces również tobie!
„Nigdy się nie poddawaj: dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! Zwyciężyć znaczy przetrwać!

MG_0299-500x500

Kamil Sierański

TRENER PERSONALNY

Pięciokrotny medalista Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów. Ciężka praca stała się fundamentem wiedzy i doświadczenia w dziedzinie nie tylko treningu siłowego, ale także odżywiania, suplementacji i dietetyki.
Atutem Krzyśka jest konsekwencja i opanowanie. To właśnie cenią sobie jego kursanci już w pierwszych tygodniach efektów współpracy.
Krzysiek ceni sobie dobre i przyjacielskie relacje z ludźmi, ale podejmując z Nim współprace bądź gotów na sumienność i pracowitość.
Na treningu musisz dać z siebie wszystko, przede wszystkim serce.
Jesteś gotowy/a na przebudowę własnej sylwetki? Doskonale-z Krzyśkiem, niemożliwe staje się możliwe "Zwycięzcy i ludzie sukcesu problem traktują jako wyzwanie i szanse do własnego rozwoju i pomocy innym."

KRZYSZTOF-UKLEJA--500x500

Krzysztof Ukleja

TRENER PERSONALNY

Zawodnik sportów sylwestrowych, wicemistrz Polski, zakochany w tym procesie ciągle dąży do doskonalenia swoich umiejętności. Prace ze swoimi podopiecznymi opiera na luźnej relacji z profesjonalnym podejściem z podstawą sumienności i dyscypliny. Mariusz specjalizuje się w treningu hipertroficznym, dlatego jeśli Twoim głównym celem jest sylwetka to jest to idealny trener dla Ciebie! Jego celem jest zaszczepienie w ludziach potrzeby ruchu, który jest niezastąpiony dla prawidłowej pracy organizmu. Mariusz do współpracy zaprasza wszystkich którzy potrzebują wprowadzenia, kontroli i lepszych efektów!
„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, ze osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie”~ H. Jackson Brown Jr.

DJC_4453

Mariusz Krawczyk

TRENER PERSONALNY

Dyplomowany instruktor ćwiczeń siłowych i trener personalny. Swoje doświadczenie z treningiem siłowym kontynuuje od 15lat i nieustannie poszerza swoją wiedzę treningową.
Artur jest perfekcjonistą, który skupia sie przede wszystkim na technice i bezpieczeństwie wykonywanych ćwiczeń. Łącząc to z systematyką i zaplanowanym progresem ćwiczeń odnosi sukcesy swoje, jak i z podopiecznymi.
Artur jest wymagający wobec siebie, dlatego dużo oczekuje od innych od samego począku. Ta współpraca zawsze się opłaca.
"Uważam, że nigdy nie jest za późno, aby coś ze sobą zrobić trzeba tylko odrobinę chęci i można zdziałać wszystko."

DJC_4332

Artur Bodylski

TRENER PERSONALNY

Dyplomowany Instruktor Kulturystyki. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Zawodnik kajakarstwa wyczynowego w kaliskim KTW. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Wielkopolski. Jako zawodnik klubu jeździeckiego zdobył Il miejsce w Mistrzostwach Polski w skokach przez przeszkody. Nieustannie rozwija i podnosi poprzeczkę swoich możliwości w treningu kikboxigu i boksu, gdzie uwalnia swoje nieopisane pokłady energii. Jest wzorem i przykładem, że nie wiek jest Twoim ograniczeniem tyko nastawienie. Zaraża optymizmem i motywacją do pracy nad sobą i swoimi słabościami. Do treningów podchodzi z wielką pasją i zamiłowaniem. Piotr stawia na indywidualne programy treningowe i żywieniowe swoich podopiecznych, uwzględniając warunki fizyczne stan zdrowia i charakter. Z tym właśnie przekazem Piotr otwiera drzwi do Twojego sukcesu!

DJC_4272

Piotr Stasiak

TRENER PERSONALNY

Trenerem Personalnym jest od 8 lat a także autorem własnego systemu treningowego #Akktive_Training_System.
Zajmuję się również prowadzeniem szkoleń dla przyszłych trenerów, oraz przygotowaniem motorycznym w sporcie.
💥Wsparcie, bezpieczeństwo, profesjonalizm, wiedza, pasja, skuteczność, jakość - to aspekty, na które zwraca szczególną uwagę w swojej współpracy z klientem. Trener Personalny Krystian Kaczmarek który pomoże Tobie w :
👉poprawie sylwetki w kierunku wytyczonych celów
👉poprawie sprawności
👉zmniejszenia dolegliwości bólowych
👉poprawy zdrowia mentalnego oraz motywacji

DJC_4246

Krystian Kaczmarek

TRENER PERSONALNY

Konsultantki – Piękniejsza strona FCF

Szeroko rozumiana aktywność fizyczna, fitness to nie praca ale sposób na życie. Marta wychodzi z założenia, że jeśli robisz to co kochasz to nigdy nie musisz pracować.
Jej misją jest propagowanie i zarażanie społeczności aktywnością fizyczną. Pragnie by aktywność fizyczna była stylem życia, nie obowiązkiem.

DJC_5581

Marta Wachowiak

 
DJC_4535

Marcelina Leleń

KONSULTANTKA
DJC_4464

Natalia Krawiec

KONSULTANTKA
DJC_4421

Kinga Marciczkiewicz

KONSULTANTKA
DJC_4401

Katarzyna Binek

KONSULTANTKA
jagoda

Jagoda Kuczma

KONSULTANTKA
423766102_381372501338287_7226550531977314287_n

Zuzanna Tyl

KONSULTANTKA
DJC_4357

Pola Witczak

KONSULTANTKA

Informacje dotyczące plików cookies

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.