Kadra

Za Każdym Sukcesem Stoi Drużyna

Poznaj swoich mentorów w drodze na szczyt

Pasja to nasz przepis na sukces.

Dobieramy zespół, która kocha to co robi. Spotkasz u nas ludzi życzliwych, pełnych radości i pozytywnej energii.

Nasi specjaliści poświęcą całkowicie swoje zaangażowanie, by wesprzeć Cię w drodze na szczyt.

Trenerzy

Aleksandra Kasperowicz

Trener personalny

Absolwentka Wychowania Fizycznego za specjalizacją: Zdrowie Publiczne. Mistrzyni polski Street Workout i wielokrotna medalistka w zawodach Crossfit.
Jest pasjonatką sportów siłowych, funkcjonalnych i dwuboju olimpijskiego.

Sukces nie jest przypadkiem, to ciężka praca, wytrwałość, ciągła nauka, poświęcenie a przede wszystkim miłość do tego co robisz. Jej celem jest pomagać innym. Wierzy, że jest w stanie zmienić twój pogląd na sport, poprawić zdrowie, samopoczucie oraz zbudować wewnętrzną siłę. Niską samoocenę przerobia w pewność siebie, tak byś uwolnił swój potencjał i osiągnął spektakularny sukces.

„Kocham kiedy niemożliwe staje się możliwe.”

Eliza Korczak

Trener fitness

Dusza pedagoga z zapałem sportowca, która ukończyła Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury (PPSKAK) na specjalizacji tanecznej. Posiada kursy instruktora tańca hip hop, Zumba Basic 1 oraz Zumba Kids&Zumba Kids Jr. Jednak największą satysfakcję dało jej szkolenie STRONG by Zumba -twierdzi, że tutaj każdy trening jest wyzwaniem.

Jest także po szkoleniu z Metod Pilatesu z wykorzystaniem małych sprzętów pilatesowych. Po tylu szkoleniach pojawiła się również zajawka na skoczny trening, a w związku z tym szkolenie Fit and Jump oraz Fit and Jump Lift + Roller.

Uczestniczyła w warsztatach typu ZIN JAM SESSION, tańca współczesnego oraz tańców nowoczesnych. Na tym jednak nie poprzestaje…

prywatnie 😉 ZAWSZE KOLOROWE LEGGINSY!

Marta Mania

Instruktor fitness i trener personalny, Instruktor Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej.

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, Trener Personalny Kobiet, Instruktor Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej, Instruktor Indoor Cycling, Instruktor Speedball® Fitness Poland. Z fitness`em związana od 2007 roku. Prowadzi zróżnicowane formy zajęć grupowych, typu Total Body Conditioning, Body Shape, ABS, ABT, Step, Stretching, Active Walk, Indoor Cycling. Indywidualnie podchodzi do ludzi i sytuacji. Dokłada wszelkich starań by zajęcia były nieprzeciętnie prowadzone, dba o technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz zapewnia dawkę dobrego humoru. W ludzi ceni konsekwencje i zaangażowanie.

"Bardziej niż przeszłość interesuje mnie przyszłość – bo to w niej zamierzam żyć."

Kasia Spaleniak

Instruktor fitness i trener personalny

Instruktor Aerobik&Step oraz programu Indoor Cycling. Z fitnessem związana od 2009 roku. Uczestniczka wielu szkoleń między innymi Active Walk, Pump&Tone, Jumping, Bokwa, Organic Flow, Dance, Body Combat, Zdrowy Kręgosłup. Trener Personalny. Jej praca to również pasja. Motywuje do pracy nad sobą i założonymi celami. Swoją pasją, zaangażowaniem pragnie zarażać inne osoby do aktywności fizycznej, dlatego podczas zajęć i treningów daje z siebie 100% możliwości i tego samego oczekuje od grupy. Pozornie spokojna, usposobiona Kasia, na zajęciach dostaje diabelskiej energii, dlatego na sali jeszcze jej nie widać, a już ja słychać. Uwielbia pracę z ludźmi, bo to daje jej największą radość i mobilizację do dalszych działań i inwestycji w rozwój swoich umiejętności.

"Słabi szukają wymówek, silni szukają okazji"

Kasia Szewczyk

Instruktor fitness

Ukończyła studia na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu z tytułem magistra Fizjoterapii.
Instruktor Fitness specjalizujący się w prozdrowotnych formach aktywnosci takich jak Zdrowy Kręgosłup i Pilates.
Swoją energią oraz pasją do kształtowania sylwetki zaraża klientów na zajęciach Body Shape oraz Active Walk.
Jej zamiłowaniem jest szeroko pojęty sport a w szczególnosci trening siłowy który kształtuje nie tylko ciało ale także charakter.

Nie wystarczy chcieć trzeba to wszystko wprowadzać w życie!

Natalia Kalis

Instruktor fitness i trener personalny

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, która zdobyła uprawnienia specjalistyczne – ćwiczenia siłowe.

Trenerka personalna, instruktorka fitness, specjalizująca się w aktywności fizycznej kobiet w ciąży, Fit Ball, ćwiczeniach z wykorzystaniem taśm TRX, Tubingach oraz Indoor Cycling. Natalia ukończyła również studia podyplomowe o kierunku "Żywienie człowieka i dietetyka".

Swoją pasję do trenowania na siłowni rozpoczęła w 2010 roku. Na każdym treningu personalnym oraz na zajęciach fitness jest zawsze uśmiechnięta i zaraża swoją pozytywną energią innych ludzi.

„Be the change you want to see in the world”

Marta W.

Trener

Marta vel Juzia

Absolwentka AWF Wrocław z tytułem trenera II klasy kulturystyki. Studia podyplomowe zakończone tytułem nauczyciela gimnastyki korekcyjnej oraz instruktora odnowy biologicznej. Trener Indoor Cycling i zajęć grupowych typu Pump.

Szeroko rozumiana aktywność fizyczna, fitness to nie praca ale sposób na życie. Marta wychodzi z założenia, że jeśli robisz to co kochasz to nigdy nie musisz pracować.

Trening z Martą to maraton z własnymi słabościami. Podczas treningu daje z siebie 100% i tego samego wymaga od swoich podopiecznych.

Podstawa dobrego treningu to motywacja, prawidłowa technika i świadomość własnego ciała.

Na zajęciach uwalnia życiową energię i tym chce zarażać osoby na sali. Nie ma rzeczy nie możliwych, są tylko trudne do osiągnięcia. Każdy trening to poprzeczka założona o szczebel wyżej – w myśl życiowej zasady.

„Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej”

Aleksandra Michalska

instruktor fitness

Piotr Stasiak

Trener personalny

Człowiek energia! Instruktor Kulturystyki — Trener Personalny posiadający Międzynarodowy certyfikat trenerski. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Zawodnik kajakarstwa wyczynowego w kaliskim KTW. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Wielkopolski. Jako zawodnik klubu jeździeckiego zdobył Il miejsce w Mistrzostwach Polski w skokach przez przeszkody. Obecnie spełnia się jako zawodnik Klubu Samoobrony ,RESPECT”, nieustannie rozwija i podnosi poprzeczkę swoich możliwości w treningu kikboxigu i boksu, gdzie uwalnia swoje nieopisane pokłady energii. Niespokojny i nieposkromiony duch Factory Centrum Fitness. Zaraża optymizmem i motywacją do pracy nad sobą i swoimi słabościami. Do treningów podchodzi z wielką pasją i zamiłowaniem dlatego trenując z Piotrem przygotuj się na systematyczną i ciężką prace, bo tyko wtedy osiągniesz zamierzony sukces. Piotr stawia na indywidualne programy treningowe i żywieniowe swoich podopiecznych, uwzględniając warunki fizyczne stan zdrowia i charakter. Przede wszystkim jednak, priorytetem jest zadowolenie klienta czyli osiągnięte cele w możliwie zoptymalizowanym czasie.

W sporcie jak i w życiu kieruje się dewizą, że nie ma rzeczy niemożliwych są tylko takie, które wymagają trochę więcej czasu.

Z tym właśnie przekazem Piotr otwiera drzwi do Twojego sukcesu!

Łukasz Szczepaniak

Trener personalny

Od najmłodszych lat związany ze sportem, z czego zawsze czerpie radość, inspirację oraz motywację, a to przekłada na swoich podopiecznych.

W wieku 16 lat zaczął trenować podnoszenie ciężarów. Sukcesywnie poprawiał swoje osiągnięcia na szczeblach ogólnopolskich, co zaowocowało powołaniem do kadry narodowej.

Obecnie zajmuje się treningami personalnymi, dba o formę, wygląd oraz dobre samopoczucie wszystkich, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu.

Kieruje się dewizą – nie ma rzeczy niemożliwych! Na niektóre potrzeba tylko trochę więcej czasu.

„Pamiętaj! Jeśli nie będziesz miał czasu na ćwiczenia, będziesz musiał znaleźć czas na choroby”

Szymon Urbaniak

Master Trener

Jestem dyplomowanym trenerem osobistym ProfiFitness School, ze sportem związany od najmłodszych lat, koszykówka Kasprowiczanka Olimpijczyk jak i KS Stal . Na siłowni, jak już rozpoczynam trening to zawszę na 100% i bez żadnych wymówek. Moja wiedza i doświadczenie pozwala mi ułożyć program treningowy dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. Jestem wymagającym trenerem, co sprawia ze osiągam cele które wcześniej były ustalone. Nieustanie poszerzam wiedzę która w tym świecie jest nieograniczona. Chcesz zmienić swoje ciało? chcesz nauczyć się samodyscypliny? Zapraszam! wspólnie osiągniemy cel!

Hubert Jasiórski

Trener personalny

Instruktor fitness, Dyplomowany trener Kulturystki, Core stability oraz dietetyki. Technik Fizjoterapi i Masażysta

Ze sportem związany od dziecka, swoją sportową przygodę zaczął od piłki nożnej. Dalej stale podnosił swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach. W pracy z klientami stawia na indywidualne podejście i miłą atmosferę. Podczas treningów, oprócz czynników technicznych bierze pod uwagę przede wszystkim czynnik ludzki - słucha, obserwuje i angażuje się w 100%. indywidualne podejście jest kluczem do sukcesu, dlatego z Twoim zaangażowaniem i Huberta profesjonalizmem, zrealizujesz założone cele poprzez indywidualnie dobrany trening.

Motto zawodowe " Pozwól aby Twój cel, stał się także moim celem"

Dawid Adamczak

Trener personalny

Kamil Sierański

Trener personalny

Absolwent AWF w Poznaniu, z tytułem mgr Animator i Instruktor Sportu. 6 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Od 4 lat jest trenerem personalnym. 15 lat uprawiał zawodowo – wyczynowo sport. Reprezentant mi.n. Bm Slam Stal Ostrów. Posiada liczne sukcesy na arenie krajowej, a w rozgrywkach młodzieżowych także na arenie europejskiej.

Pasje do sportu obecnie przekłada na prowadzenie treningów personalnych. Instruktor Indoor Cycling oraz organizator a zaraz uczestnik charytatywnych wypraw rowerowych po Europie.

Uważa, że sport w każdej formie to sposób na życie! A wytrwałość, motywacja, wiedza i umiejętności które posiada pozwolą odnieść sukces również tobie!

„Nigdy się nie poddawaj: dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!
Zwyciężyć znaczy przetrwać!

Michał Grzesiak

Trener

Mistrz Świata w Kickboxingu w 2017 roku, dwukrotny zdobywca Pucharu Świata oraz ośmiokrotny mistrz Polski w kickboxingu.

Jego przygoda ze sportem zaczęła się w wieku 18 lat. Wówczas interesował się akrobatyką, dał się namówić na coś nowego żeby stać się silniejszy fizycznie.

Z wykształcenia Animator Kultury oraz Instruktor Sztuk Walki.

Niezastąpiony nauczyciel samoobrony. Pod jego okiem zarówno na zajęciach grupowych jak i indywidualnych, spalisz tkankę tłuszczową, wzmocnisz swoje ciało, poprawisz koordynację a co najważniejsze zdobędziesz pewność siebie.

Patryk Cwiek

Trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek Wychowanie Fizyczne, specjalizacja trenerska. „Ćwieku”- Nauczyciel WF i trener II klasy. Przez 9 lat trenował Lekkoatletkę (biegi sprinterskie). Członek Kadry Narodowej, zdobył brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w biegu na 100 m, brązowy medal w sztafecie 4 x 400 oraz brązowy medal na Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 200 m.

Swoje doświadczenie i zaangażowanie do systematyczności i ciężkiej pracy przekłada na treningi i zaraża tym swoich podopiecznych. Jego treningi są wszechstronne i zawsze indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. Oddając się w ręce Patryka, czeka Cię nie tylko ciężka i systematyczna praca, ale mnóstwo śmiechu, zabawy i pozytywnej energii.

„Nemo timendo ad summum pervenit locum – nikt nie doszedł do celu poprzez strach.”

Krzysztof Ukleja

Trener Personalny

Pięciokrotny medalista Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów.
Ciężka praca stała się fundamentem wiedzy i doświadczenia w dziedzinie nie tylko treningu siłowego, ale także odżywiania, suplementacji i dietetyki.
Atutem Krzyśka jest konsekwencja i opanowanie. To właśnie cenią sobie jego kursanci już w pierwszych tygodniach efektów współpracy.
Krzysiek ceni sobie dobre i przyjacielskie relacje z ludźmi, ale podejmując z Nim współprace bądź gotów na sumienność i pracowitość.
Na treningu musisz dać z siebie wszystko, przede wszystkim serce.
Jesteś gotowy/a na przebudowę własnej sylwetki? Doskonale-z Krzyśkiem, niemożliwe staje się możliwe

"Zwycięzcy i ludzie sukcesu problem traktują jako wyzwanie i szanse do własnego rozwoju i pomocy innym."

Artur Bodylski

Trener Personalny

Dyplomowany instruktor ćwiczeń siłowych i trener personalny. Swoje doświadczenie z treningiem siłowym kontynuuje od 15lat i nieustannie poszerza swoją wiedzę treningową.
Artur jest perfekcjonistą, który skupia sie przede wszystkim na technice i bezpieczeństwie wykonywanych ćwiczeń. Łącząc to z systematyką i zaplanowanym progresem ćwiczeń odnosi sukcesy swoje, jak i z podopiecznymi.
Artur jest wymagający wobec siebie, dlatego dużo oczekuje od innych od samego począku. Ta współpraca zawsze się opłaca.

"Uważam, że nigdy nie jest za późno, aby coś ze sobą zrobić trzeba tylko odrobinę chęci i można zdziałać wszystko."

Krystian Kaczmarek

Trener Personalny

Trenerem Personalnym jest od 8 lat a także autorem własnego systemu treningowego #Akktive_Training_System.
Zajmuję się również prowadzeniem szkoleń dla przyszłych trenerów, oraz przygotowaniem motorycznym w sporcie.
💥Wsparcie, bezpieczeństwo, profesjonalizm, wiedza, pasja, skuteczność, jakość - to aspekty, na które zwraca szczególną uwagę w swojej współpracy z klientem.
Trener Personalny Krystian Kaczmarek który pomoże Tobie w :
👉poprawie sylwetki w kierunku wytyczonych celów
👉poprawie sprawności
👉zmniejszenia dolegliwości bólowych
👉poprawy zdrowia mentalnego oraz motywacji

Konsultantki – Piękniejsza strona FCF

Kinga Nowaczyk

Konsultantka

Agnieszka Głowacka

Konsultantka

Kasia Szewczyk

Trener, recepcja

Ukończyła studia na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu z tytułem magistra Fizjoterapii.

Łącząc zdobytą wiedzę, wykształcenie i wielkie zamiłowanie do zdrowego trybu życia, zdobyła kwalifikacje instruktora zajęć Zdrowy Kręgosłup.

Pasją Kasi jest szeroko pojęty sport, a w szczególności trening siłowy który kształtuje nie tylko ciało a także charakter.

W życiu wyznaje zasady rzetelności i perfekcji, kocha nie tylko sport ale także ludzi dlatego swoją energią zaraża klientów w bieżącej obsłudze klientów, tworząc niepowtarzalną atmosferę i standard usług w naszym klubie.

„Stajesz się silny, kiedy poznajesz swoje słabości. Stajesz się piękny kiedy akceptujesz swoje wady. Stajesz się mądry kiedy uczysz się na błędach”

Marcelina Leleń

Konsultantka

Wiktoria Wawrzyniak

Konsultantka i koordynatorka recepcji

Natalia Krawiec

Recepcja

Name

Name