Projekt jest wspierany w ramach REACT-EU
„Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19”

Kadra

Trenerzy

Dusza pedagoga z zapałem sportowca, która ukończyła Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury (PPSKAK) na specjalizacji tanecznej. Posiada kursy instruktora tańca hip hop, Zumba Basic 1 oraz Zumba Kids&Zumba Kids Jr. Jednak największą satysfakcję dało jej szkolenie STRONG by Zumba -twierdzi, że tutaj każdy trening jest wyzwaniem.
Jest także po szkoleniu z Metod Pilatesu z wykorzystaniem małych sprzętów pilatesowych. Po tylu szkoleniach pojawiła się również zajawka na skoczny trening, a w związku z tym szkolenie Fit and Jump oraz Fit and Jump Lift + Roller.
Uczestniczyła w warsztatach typu ZIN JAM SESSION, tańca współczesnego oraz tańców nowoczesnych. Na tym jednak nie poprzestaje…
prywatnie 😉 ZAWSZE KOLOROWE LEGGINSY!

fot-16

Eliza Korczak

TRENER FITNESS

Urocza i utalentowana pasjonatka i zapalona fitnesska i sportsmenka. Kwalifikowana Fizjoterapeutka, która kontynuuje swoją edukację dla Waszego zdrowia i bezpieczeństwa. Jej ogromna pasja to karate i jazda konno - miłość do pasji, zaangażowanie i zadaniowość przekłada na współprace na sali. Daje sie z siebie 100% pozytywnej energii i motywacji. Spotkacie się na zajęciach wzmacniających, spalających tk. tłuszczową oraz Active Walk

315880744_558027306328445_6101889362215981533_n

Gabriela Plucińska

INSTRUKTOR FITNSS

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, Trener Personalny Kobiet, Instruktor Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej, Instruktor Indoor Cycling, Instruktor Speedball® Fitness Poland. Z fitness`em związana od 2007 roku. Prowadzi zróżnicowane formy zajęć grupowych, typu Total Body Conditioning, Body Shape, ABS, ABT, Step, Stretching, Active Walk, Indoor Cycling. Indywidualnie podchodzi do ludzi i sytuacji. Dokłada wszelkich starań by zajęcia były nieprzeciętnie prowadzone, dba o technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz zapewnia dawkę dobrego humoru. W ludzi ceni konsekwencje i zaangażowanie.
„Bardziej niż przeszłość interesuje mnie przyszłość – bo to w niej zamierzam żyć.”

_DJC3018

Marta Mania

INSTRUKTOR FITNESS I TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR GIMNASTYKI KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNEJ.

Instruktor Aerobik&Step oraz programu Indoor Cycling. Z fitnessem związana od 2009 roku. Uczestniczka wielu szkoleń między innymi Active Walk, Pump&Tone, Jumping, Bokwa, Organic Flow, Dance, Body Combat, Zdrowy Kręgosłup. Trener Personalny. Jej praca to również pasja. Motywuje do pracy nad sobą i założonymi celami. Swoją pasją, zaangażowaniem pragnie zarażać inne osoby do aktywności fizycznej, dlatego podczas zajęć i treningów daje z siebie 100% możliwości i tego samego oczekuje od grupy. Pozornie spokojna, usposobiona Kasia, na zajęciach dostaje diabelskiej energii, dlatego na sali jeszcze jej nie widać, a już ja słychać. Uwielbia pracę z ludźmi, bo to daje jej największą radość i mobilizację do dalszych działań i inwestycji w rozwój swoich umiejętności.
„Słabi szukają wymówek, silni szukają okazji”

_DJC2858

Kasia Spaleniak

INSTRUKTOR FITNESS I TRENER PERSONALNY

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, która zdobyła uprawnienia specjalistyczne – ćwiczenia siłowe.
Trenerka personalna, instruktorka fitness, specjalizująca się w aktywności fizycznej kobiet w ciąży, Fit Ball, ćwiczeniach z wykorzystaniem taśm TRX, Tubingach oraz Indoor Cycling. Natalia ukończyła również studia podyplomowe o kierunku „Żywienie człowieka i dietetyka”.
Swoją pasję do trenowania na siłowni rozpoczęła w 2010 roku. Na każdym treningu personalnym oraz na zajęciach fitness jest zawsze uśmiechnięta i zaraża swoją pozytywną energią innych ludzi.
„Be the change you want to see in the world”

fot-33

Natalia Wojciechowska

INSTRUKTOR FITNESS I TRENER PERSONALNY

Marta vel Juzia Absolwentka AWF Wrocław z tytułem trenera II klasy kulturystyki. Studia podyplomowe zakończone tytułem nauczyciela gimnastyki korekcyjnej oraz instruktora odnowy biologicznej. Trener Indoor Cycling i zajęć grupowych typu Pump.
Szeroko rozumiana aktywność fizyczna, fitness to nie praca ale sposób na życie. Marta wychodzi z założenia, że jeśli robisz to co kochasz to nigdy nie musisz pracować.
Trening z Martą to maraton z własnymi słabościami. Podczas treningu daje z siebie 100% i tego samego wymaga od swoich podopiecznych.
Podstawa dobrego treningu to motywacja, prawidłowa technika i świadomość własnego ciała.
Na zajęciach uwalnia życiową energię i tym chce zarażać osoby na sali. Nie ma rzeczy nie możliwych, są tylko trudne do osiągnięcia. Każdy trening to poprzeczka założona o szczebel wyżej – w myśl życiowej zasady.
„Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej”

wachowiak-Marta-500x500

Marta W

TRENER FITNESS

Trener z gimnastyki artystycznej, instruktor pilates. Dyplomowana Instruktor Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Pasjonatka i medalistka wielu zawodów w gimnastyce artystycznej na scenie europejskiej. W sporcie wyczynowym żyje od 3 roku życia, co przekłada się ma sportową dyscyplinę charakter a jednoczenie naturę anioła, który podczas zajęć wprowadza niepowtarzalną atmosferę.
Aleksandra nieustannie doskonali swoją wiedzę oraz umiejętność na kursach pilates, stretchingu i zdrowy kręgosłup. Prywatnie Ola uwielbia podróżować i aktywnie spędzać czas z najbliższymi. Sama relaksuje się i spełnia jako nauczyciel akrobatyki dla najmłodszych.

330488377_1219673438684303_6583453802165936708_n

Aleksandra Lemishova

TRENER PILATES

Jestem dietetykiem, oraz certyfikowanym trenerem personalnym a przede wszystkim, pasjonatką zdrowego stylu życia i racjonalnego podejścia do diet czy treningu. Na początku mojej drogi podejmowałam wiele prób i popełniałam mnóstwo błędów, jednak wnioski, nauka i doświadczenie zaprowadziły mnie do osobistego sukcesu. Owocem mojej ciężkiej pracy jest zgubione już 30kg oraz zachowany balans w głowie. I na tym nie koniec! Teraz kolej na Ciebie- z moją pomocą i Twoją pracą dojdziesz do upragnionego celu! Zróbmy to skutecznie, tak jak na to zasługujesz. Tym razem się uda!
chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, polepszyć i wymodelować swoją sylwetkę? jesteś w dobrym miejscu! Zróbmy to skutecznie, tak jak na to zasługujesz.

331980530_714854413463268_1645909096724278312_n

Kinga Marciczkiewicz

TRENER PERSONALNY

Człowiek energia! Instruktor Kulturystyki — Trener Personalny posiadający Międzynarodowy certyfikat trenerski. Ze sportem związany od najmłodszych lat. Zawodnik kajakarstwa wyczynowego w kaliskim KTW. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Wielkopolski. Jako zawodnik klubu jeździeckiego zdobył Il miejsce w Mistrzostwach Polski w skokach przez przeszkody. Obecnie spełnia się jako zawodnik Klubu Samoobrony ,RESPECT”, nieustannie rozwija i podnosi poprzeczkę swoich możliwości w treningu kikboxigu i boksu, gdzie uwalnia swoje nieopisane pokłady energii. Niespokojny i nieposkromiony duch Factory Centrum Fitness. Zaraża optymizmem i motywacją do pracy nad sobą i swoimi słabościami. Do treningów podchodzi z wielką pasją i zamiłowaniem dlatego trenując z Piotrem przygotuj się na systematyczną i ciężką prace, bo tyko wtedy osiągniesz zamierzony sukces. Piotr stawia na indywidualne programy treningowe i żywieniowe swoich podopiecznych, uwzględniając warunki fizyczne stan zdrowia i charakter.
Z tym właśnie przekazem Piotr otwiera drzwi do Twojego sukcesu!

MG_0450-500x500

Piotr Stasiak

TRENER PERSONALNY

Od najmłodszych lat związany ze sportem, z czego zawsze czerpie radość, inspirację oraz motywację, a to przekłada na swoich podopiecznych. W wieku 16 lat zaczął trenować podnoszenie ciężarów. Sukcesywnie poprawiał swoje osiągnięcia na szczeblach ogólnopolskich, co zaowocowało powołaniem do kadry narodowej.
Obecnie zajmuje się treningami personalnymi, dba o formę, wygląd oraz dobre samopoczucie wszystkich, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu.
Kieruje się dewizą – nie ma rzeczy niemożliwych! Na niektóre potrzeba tylko trochę więcej czasu.
„Pamiętaj! Jeśli nie będziesz miał czasu na ćwiczenia, będziesz musiał znaleźć czas na choroby”

MG_0303-500x500

Łukasz Szczepaniak

TRENER PERSONALNY

Instruktor fitness, Dyplomowany trener Kulturystki, Core stability oraz dietetyki. Technik Fizjoterapi i Masażysta Ze sportem związany od dziecka, swoją sportową przygodę zaczął od piłki nożnej. Dalej stale podnosił swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach. W pracy z klientami stawia na indywidualne podejście i miłą atmosferę. Podczas treningów, oprócz czynników technicznych bierze pod uwagę przede wszystkim czynnik ludzki - słucha, obserwuje i angażuje się w 100%. indywidualne podejście jest kluczem do sukcesu, dlatego z Twoim zaangażowaniem i Huberta profesjonalizmem, zrealizujesz założone cele poprzez indywidualnie dobrany trening.
Motto zawodowe " Pozwól aby Twój cel, stał się także moim celem"

MG_0309-500x500

Hubert Jasiórski

TRENER PERSONALNY

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek Wychowanie Fizyczne, specjalizacja trenerska. „Ćwieku”- Nauczyciel WF i trener II klasy. Przez 9 lat trenował Lekkoatletkę (biegi sprinterskie). Członek Kadry Narodowej, zdobył brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w biegu na 100 m, brązowy medal w sztafecie 4 x 400 oraz brązowy medal na Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 200 m.
Swoje doświadczenie i zaangażowanie do systematyczności i ciężkiej pracy przekłada na treningi i zaraża tym swoich podopiecznych. Jego treningi są wszechstronne i zawsze indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. Oddając się w ręce Patryka, czeka Cię nie tylko ciężka i systematyczna praca, ale mnóstwo śmiechu, zabawy i pozytywnej energii.
„Nemo timendo ad summum pervenit locum – nikt nie doszedł do celu poprzez strach.”

Patryk-Cwiek-500x500

Patryk Cwiek

TRENER PERSONALNY
MG_2251-500x500

Dawid Adamczak

TRENER PERSONALNY

Absolwent AWF w Poznaniu, z tytułem mgr Animator i Instruktor Sportu. 6 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Od 4 lat jest trenerem personalnym. 15 lat uprawiał zawodowo – wyczynowo sport. Reprezentant mi.n. Bm Slam Stal Ostrów. Posiada liczne sukcesy na arenie krajowej, a w rozgrywkach młodzieżowych także na arenie europejskiej.
Pasje do sportu obecnie przekłada na prowadzenie treningów personalnych. Instruktor Indoor Cycling oraz organizator a zaraz uczestnik charytatywnych wypraw rowerowych po Europie.
Uważa, że sport w każdej formie to sposób na życie! A wytrwałość, motywacja, wiedza i umiejętności które posiada pozwolą odnieść sukces również tobie!
„Nigdy się nie poddawaj: dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! Zwyciężyć znaczy przetrwać!

MG_0299-500x500

Kamil Sierański

TRENER PERSONALNY

Pięciokrotny medalista Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów. Ciężka praca stała się fundamentem wiedzy i doświadczenia w dziedzinie nie tylko treningu siłowego, ale także odżywiania, suplementacji i dietetyki.
Atutem Krzyśka jest konsekwencja i opanowanie. To właśnie cenią sobie jego kursanci już w pierwszych tygodniach efektów współpracy.
Krzysiek ceni sobie dobre i przyjacielskie relacje z ludźmi, ale podejmując z Nim współprace bądź gotów na sumienność i pracowitość.
Na treningu musisz dać z siebie wszystko, przede wszystkim serce.
Jesteś gotowy/a na przebudowę własnej sylwetki? Doskonale-z Krzyśkiem, niemożliwe staje się możliwe "Zwycięzcy i ludzie sukcesu problem traktują jako wyzwanie i szanse do własnego rozwoju i pomocy innym."

KRZYSZTOF-UKLEJA--500x500

Krzysztof Ukleja

TRENER PERSONALNY

Zawodnik sportów sylwestrowych, wicemistrz Polski, zakochany w tym procesie ciągle dąży do doskonalenia swoich umiejętności. Prace ze swoimi podopiecznymi opiera na luźnej relacji z profesjonalnym podejściem z podstawą sumienności i dyscypliny. Mariusz specjalizuje się w treningu hipertroficznym, dlatego jeśli Twoim głównym celem jest sylwetka to jest to idealny trener dla Ciebie! Jego celem jest zaszczepienie w ludziach potrzeby ruchu, który jest niezastąpiony dla prawidłowej pracy organizmu. Mariusz do współpracy zaprasza wszystkich którzy potrzebują wprowadzenia, kontroli i lepszych efektów!
„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, ze osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie”~ H. Jackson Brown Jr.

Mariusz KrawczykQ

Mariusz Krawczyk

TRENER PERSONALNY

Dyplomowany instruktor ćwiczeń siłowych i trener personalny. Swoje doświadczenie z treningiem siłowym kontynuuje od 15lat i nieustannie poszerza swoją wiedzę treningową.
Artur jest perfekcjonistą, który skupia sie przede wszystkim na technice i bezpieczeństwie wykonywanych ćwiczeń. Łącząc to z systematyką i zaplanowanym progresem ćwiczeń odnosi sukcesy swoje, jak i z podopiecznymi.
Artur jest wymagający wobec siebie, dlatego dużo oczekuje od innych od samego począku. Ta współpraca zawsze się opłaca.
"Uważam, że nigdy nie jest za późno, aby coś ze sobą zrobić trzeba tylko odrobinę chęci i można zdziałać wszystko."

dsc_7302p-1-500x500

Artur Bodylski

TRENER PERSONALNY

Trenerem Personalnym jest od 8 lat a także autorem własnego systemu treningowego #Akktive_Training_System.
Zajmuję się również prowadzeniem szkoleń dla przyszłych trenerów, oraz przygotowaniem motorycznym w sporcie.
💥Wsparcie, bezpieczeństwo, profesjonalizm, wiedza, pasja, skuteczność, jakość - to aspekty, na które zwraca szczególną uwagę w swojej współpracy z klientem. Trener Personalny Krystian Kaczmarek który pomoże Tobie w :
👉poprawie sylwetki w kierunku wytyczonych celów
👉poprawie sprawności
👉zmniejszenia dolegliwości bólowych
👉poprawy zdrowia mentalnego oraz motywacji

IMG_5058-500x500

Krystian Kaczmarek

TRENER PERSONALNY

Konsultantki – Piękniejsza strona FCF

331263345_757997555462484_2096101850484470756_n

Marta Wachowiak

 
Marcelina-500x500

Marcelina Leleń

KONSULTANTKA
146597209_841579789956017_8620549228911899837_n-1-500x500

Wiktoria Wawrzyniak

KONSULTANTKA I KOORDYNATORKA RECEPCJI
Agnieszka Baszak

Agnieszka Baszak

RECEPCJA
331953983_560756835822918_8915509449688293684_n

Kinga Marciczkiewicz

KONSULTANTKA
331464949_736207838131966_8349853158435855522_n

Natalia Krawiec

RECEPCJA
Katarzyna Binek

Katarzyna Binek

RECEPCJA
328303376_1805655296494570_9052920836034563858_n

Pola Witczak

RECEPCJA

Informacje dotyczące plików cookies

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.