Rodzaje zajęć

Pilates

Pilates – są znakomitym sposobem na wypracowanie prawidłowej postawy ciała oraz zdrowego, swobodnego poruszania się z zachowaniem bezpieczeństwa kręgosłupa. System ćwiczeń, który pozwoli w spokojny i kontrolowany sposób wzmocnić nasze mięśnie głębokie ciała odpowiedzialne za równowagę i stabilizację kręgosłupa oraz miednicy. Dodatkowo rozciągamy i wydłużamy wszystkie mięśnie. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, w szczególności dla osób, które z powodu jakichkolwiek ograniczeń nie mogą sobie pozwolić na dynamiczny trening.


Pumpy

Pumpy – rewelacyjny trening przy użyciu lekkich sztang i obciążeń kształtujący mięśnie całego ciała, skutecznie rozwijający wytrzymałość mięśniową, a pośrednio wpływający także na poprawę metabolizmu. Nie musisz obawiać się większych ciężarów – te dobierasz i różnicujesz pod względem ćwiczeń oraz Twoich możliwości i stopnia wytrenowania. Elementy charakterystyczne dla tej formy zajęć: stały zestaw ćwiczeń, którego kształt zmienia się cyklicznie co 2-3 miesiące, świetna muzyka i energetyczny, motywujący instruktor, ale najważniejsze to: wspaniałe rezultaty w postaci pięknie wyrzeźbionego ciała. Doskonały trening dla kobiet i mężczyzn. Polecany dla wszystkich.


Body Temple

Body Temple – trening ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej inspirowany na sportach walki i elementach siłowo-wytrzymałościowych przy specjalnie dobranej, dynamicznej muzyce.


TBC (Total Body Conditionig)

TBC (Total Body Conditionig) – ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe. Idealne zajęcia dla osób początkujących jak i zaawansowanych.


Trening obwodowy

Trening obwodowy – dzięki treningowi obwodowemu nie tylko rzeźbimy ciało, zwiększa się również wytrzymałość, wzmacniają mięśnie, ścięgna i stawy. Jest to trening podczas którego wykonujemy ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe.


Zumba®

Zumba ® – te zajęcia to istne szaleństwo, zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciach…przyjdź i poczuj to razem z nami.


Step

Step – zajęcia choreograficzne z użyciem stepu. Intensywne zajęcia poprawiające pamięć ruchową, koordynację, wzmacniające mięśnie dolnych partii ciała.


BrzuchoMania

BrzuchoMania – nic prostszego po prostu przyjdź i ćwicz z nami. Motywacja instruktora, różnorodne ćwiczenia wzmacniające i kształtujące mięśnie brzucha, zaangażowanie grupy to wszystko czego potrzebujesz by uzyskać zadowalające efekty. NIE CZEKAJ ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!


Speedball SM

Speedball SM – program Speedball SM jest odpowiedni dla osób w każdym wieku oraz dla osób o każdym poziomie sprawności ruchowej. Celem zajęć jest poprawa wytrzymałości sercowo-naczyniowej oraz siłowej, przy równoczesnym wzmocnieniu całego ciała. Ważną rolę odgrywa stabilizacja i wzmocnienie centrum ciała. To trening łączący dużą dawkę energii, fitnessu i zabawy. Łączy zasady i techniki pochodzące ze sportów walki, boksu, tradycyjnych ćwiczeń z piłką lekarską oraz kondycyjnego i funkcjonalnego treningu sportowego.


ABT

ABT – trening rzeźbiący i wzmacniający dolne partie ciała (brzuch, pośladki, uda). Trening oprócz wzmacniania, ukierunkowany jest na naukę techniki podstawowych ćwiczeń, pozycji wyjściowych, świadomości pracy, podstawowych kroków w lekcjach fitness. Idealny trening dla osób stawiających pierwsze kroki w fitness.


Aeroboks

Aeroboks – lekcje aeroboksu charakteryzuje umiejętnie połączony zestaw ciosów i kopnięć. Jest to trening całego ciała, który poprawia kondycję i koordynację ruchową, wzmacnia siłę mięśni i uelastycznia ciało. Dzięki temu ruchy stają się szybkie a sylwetka (co chyba najważniejsze) – sprężysta i smukła. idealne na rozładowanie energii.


Yoga

Yoga – zajmuje się rozwojem człowieka zarówno w sensie fizycznym, psychicznym jak i duchowym. Pozwala integrować myślenie, emocje i działanie, prowadzi do osiągnięcia równowagi i harmonii, zatem jest doskonałą metodą pracy, nie tylko z ciałem. Buduję piękną sylwetkę, poprawia stan zdrowia, działa również kojąco na nerwy, wycisza umysł.


Brzuch + pośladki

Brzuch + pośladki – to trening wzmacniająco-kształtujący mięśnie brzucha i pośladków wykonywany przy rytmicznej muzyce. Idealnie dopasowane ćwiczenia pomogą zdobyć Ci wymarzoną sylwetkę. Efektem ćwiczeń jest widoczna poprawa kondycji i koordynacji ruchowej, co pozwoli Ci mieć lepsze samopoczucie.


Pupomania

Pupomania – zajęcia wzmacniające i ujędrniające mięśnie pośladków. Intensywny trening 30-minutowy, pozwoli Ci zdobyć wymarzoną figurę. Ćwiczenia polepszają kondycję fizyczną, wzmacniają i wysmuklają pośladki oraz likwidują zbędną tkankę tłuszczową.

Zawsze blisko ciebie!

Factory Centrum Fitness to jeden karnet, ale dwa kluby.
Ty wybierasz gdzie chcesz ćwiczyć.

Factory Centrum Fitness
ul. Kaliska 65a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Pn - Pt 6:00-22:00
Sob-Nie 8:00-20:00
Factory Centrum Fitness
ul. Łąkowa 1
63-400 Ostrów Wielkopolski
Pn - Pt 6:00-22:00
Sob-Nie 9:00-17:00

Społeczność ludzi
takich jak ty

Dołącz do nas!