Aktualności

> Ciąża w Formie < > Mama w Formie <
Ciąża w Formie
Udowodniono – i to wielokrotnie – że ćwiczenia zmniejszają u kobiet w ciąży ryzyko cukrzycy ciążowej, a także dolegliwości kostno-stawowe oraz pokarmowe (zapobiegają wzdęciom, zaparciom i obrzękom). Poza tym pomagają w porodzie, szybszym powrocie do formy w czasie połogu, wzmacniają mięśnie i pomagają zachować prawidłową postawę.
Regularna gimnastyka poprawia nastrój i zapewnia spokojniejszy sen.
Oczywiście dotyczy to kobiet, które są w ciąży niepowikłanej. Aktywność fizyczna może być podejmowana tylko po uzyskaniu zgody lekarza prowadzącego ciążę. Weźmie on pod uwagę dolegliwości ciążowe swojej pacjentki oraz jej aktywność przed porodem. Jeżeli nie ma przeciwwskazań, kobieta może ćwiczyć.
 
Jesteś już szczęśliwą mamą? W takim razie zapraszamy Ciebie i Twoją pociechę na zajęcia Mama w Formie. Zajęcia kładą nacisk na ćwiczenia ułatwiajace schudnięcie po okresie ciąży oraz wzmocnienie całego ciała z zaznaczeniem mięśni brzucha. Dla maluchów to super zabawa, która wpływa również na ich rozwój. Plusem zajęć jest niewątpliwie fakt, że nie musisz rozstawać się ze swoim dzieckiem.
Odrywasz się od codziennych zajęć i spotykasz się z gronem innych Mam mogąc wymieniać się swoimi doświadczeniami, a Twoje dziecko ma niepowtarzalną okazje poznać swoich pierwszych kolegów 🙂
Każda forma zajęć będzie odbywała się dwa razy w tygodniu, w godzinach przedpołudniowych w FCF Kaliska 🙂

Zawsze blisko ciebie!

Factory Centrum Fitness to jeden karnet, ale dwa kluby.
Ty wybierasz gdzie chcesz ćwiczyć.

Factory Centrum Fitness
ul. Kaliska 65a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Pn - Pt 6:00-22:00
Sob-Nie 8:00-20:00
Factory Centrum Fitness
ul. Łąkowa 1
63-400 Ostrów Wielkopolski
Pn - Pt 6:00-22:00
Sob-Nie 9:00-17:00

Społeczność ludzi
takich jak ty

Dołącz do nas!