Aktualności

100 dni do lata – CIAŁO W BUDOWIE

>> Chcieć_to_móc!
Każdy moment jest doskonały na to, by rozpocząć „nowe”, lepsze życie, a każdy powód, który sprawi, że rozpoczniesz działania i pracę nad sobą będzie powodem dobrym. Możesz odkładać zmiany i pracę na później jednocześnie zazdroszcząc tym, którzy mają odwagę zawalczyć o siebie, ale czy nie lepiej czerpać z nich wzór i motywację?
Wykorzystaj ten czas, rozpocznij własny program o sylwetkę, o jakiej zawsze marzyłeś!

>> 100_dni_do_lata – czy to znaczy, że nie ma sensu zaczynać teraz? Nic bardziej mylnego!
Zbyt ciasne ubrania z zeszłego sezonu, w które chciałbyś się zmieścić, czy też wyjątkowo słaba kondycja – ZBLIŻAJĄCE SIĘ LATO, to idealny powód, który sprawi, że „ruszysz”, który da motywację i napęd do działania. Jasno sprecyzuj cele, przemyśl i zaplanuj każdy ruch, bo skoro obiecałeś sam sobie, to już nie ma możliwości odwrotu 

>> Dieta – zacznij od podstaw
Wielu osobom dieta kojarzy się z całkowitym wykluczeniem z jadłospisu produktów smacznych, głodówką, wymyślnymi potrawami i nieustannym myśleniem o jedzeniu. To sprawia, że na samą myśl o wprowadzaniu jakichkolwiek zmian w swoich jadłospisach zaczynają drżeć z niepokoju, a obawa przed nowym (zwłaszcza, gdy wydaje się gorsze) sprawia, że motywacja do działania zaczyna się topić i ulatnia.
Oczywiście, jeżeli chcemy, by nasze zabiegi przyniosły odpowiednie rezultaty, to pewne produkty należy usunąć z codziennego menu, ale one stanowią tylko garstkę w morzu tych, które pozostają nam do dyspozycji!
W Factory Centrum Fitness znajdziesz osobę, która pomoże Ci w doborze odpowiedniej diety, nie zaburzając przy tym zbytnio Twoich upodobań żywieniowych. 

>> Jędrnemuskularneseksowne ciało nie zrobi się samo!
Nie czujesz się komfortowo w szortach lub w kostiumie kąpielowym, bo brzuch tworzy fałdkę, a tłuszcz na udach i ramionach wygląda nieestetycznie. Są dwie możliwości: unikasz ubrań, w których twoje ciało prezentuje się źle lub podejmujesz wyzwanie i przestajesz się bronić przed aktywnością ruchową.
Siłownia, zajęcia fitness, treningi personalne czy zajęcia indoor cycling każda z tym form, w połączeniu z odpowiednio dobraną dietą sprawi, że twoje ciało zacznie się zmieniać. A metamorfoza, której będziesz świadkiem, odmieni je tylko na lepsze.
Jeżeli tylko zechcesz – osiągniesz wiele! Trenerzy Factory Centrum Fitness pomogą Ci w osiągnięciu Twojego celu!

Zawsze blisko ciebie!

Factory Centrum Fitness to jeden karnet, ale dwa kluby.
Ty wybierasz gdzie chcesz ćwiczyć.

Factory Centrum Fitness
ul. Kaliska 65a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Pn - Pt 6:00-22:00
Sob-Nie 8:00-20:00
Factory Centrum Fitness
ul. Łąkowa 1
63-400 Ostrów Wielkopolski
Pn - Pt 6:00-22:00
Sob-Nie 9:00-17:00

Społeczność ludzi
takich jak ty

Dołącz do nas!